KONTAKT
Dom Pomocy Społecznej w Lesznie
ul. Janusza Korczaka 1
64-100 Leszno
tel. 65-529-49-04

Dyrektor Alicja Data

PodziękowaniaDrodzy Mieszkańcy, Drodzy Goście, Przyjaciele Naszego Domu!

14 września 2019 r. w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno zorganizowaliśmy I Zjazd Rodzinny.

Patrząc na reakcje i liczny udział można uznać, że pomysł jest trafiony! Zapraszamy już za rok. Zjazd był doskonałą okazję do wspólnego biesiadowania, wspólnej zabawy, przyjaznych rozmów a przede wszystkim do bycia razem.

Relacje z drugim człowiekiem, a szczególnie tym bliskim to klucz do radości i spełnionego życia. Nasze spotkanie uświetnili bardzo sympatyczni wykonawcy, w tym spontanicznie powołany chór mieszkańców naszego domu, Zespół Iskierki, dzieci i młodzież. Były tańce, konkursy z nagrodami, zabawy i miłe serdeczne rozmowy. A wszystko to mogło się zadziać dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naszego Domu i dzięki naszym drogim darczyńcom.

Po raz kolejny bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie - Domowi Seniora w Lesznie; Hurtowni Owoców i Warzyw IDARED z Leszna; Firmie PSS SPOŁEM ul. Narutowicza 17 z Leszna; firmie MLEKOPOL z Leszna; Zakładowi Handlu i Usług KAMA z Łaszczyna; Zakładowi Przetwórstwa mięsnego Dworecki – Chojno Golejewo; Firmie Werner Kenkel Sp. Z o.o. z Krzycka Wielkiego; Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Święciechowie; Cukierni Nowaczyński z Leszna; Piekarni i Cukierni Ratajczak-Gawlicki z Leszna, Firmie NORDIS Oddziałowi z Leszna; Pani Annie Śródzie.

Dziękujemy również Urzędowi Miasta Leszna za możliwość włączenia się akcję Aktywnego Obywatelskiego Leszna i szansę zaprezentowania Domu Pomocy Społecznej w nowej odsłonie. Nasza codzienna praca często przeplatana jest spotkaniami z rodzinami naszych mieszkańców, rozmowami ale nie zawsze mamy okazję wspólnie się bawić.

Dziękujemy wszystkim obecnym uczestnikom i wszystkim naszym sympatykom.

Zapraszamy za rok.AD 14.09.2019

Powrót do Aktualnościtemplatemo.com